Konečně jsem se v televizi dozvěděl něco užitečného! ČT24 dnes přinesla informaci o průzkumu mezi šimpanzy: samci, kteří nabízejí svým partnerkám více masa, si také s nimi mohou užít více sexu. Konečně se něco, co jsme tušili už dávno, potvrdilo seriózním vědeckým experimentem.

Pokus byl proveden Lipsku, takže je organizátoři nebyli k dispozici. Tak byl alespoň povolán k rozhovoru odborník na chov lidoopů z pražské ZOO. Ten upřesnil místní situaci, že v Praze šimpanzi maso (moučné červy) neradi, ale jink to funguje obdobně. A navíc přidal i zkušenosti z jiných opičích společenství — u goril se naopak doprošuje samice a u orangutan zase neřeší konsensuální sex a souloží, kdy má chuť on.

Na tyto zprávy se měli dívat na Ministerstvu školství, když dělali osnovy pro přírodopis. Tohle jsou ty praktické informace do života, a ne to okecávání pestíku a blizny. Kdybychom tohle věděli už v pubertě, tak jsme si mohli ušetřit pár let neplodného romantismu.


Žádný komentář k příspěvku
„Více sexu za maso“

Komentáře můžete sledovat RSS2 kanálem.

Źádný komentář pro tento příspěvek.

Přidej odpověď

XHTML: Můžete použít tyto formátovací značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>