Tak tohle mne skutečně dostalo. Na základě reklamního oznámení na dietním blogu jsem se dokopal k tomu, abych se podíval na další pořad z řady o hubnutí — Souboj v těžké váze na Primě.

Bohužel praktických rad tam bylo omezeně, spíše šlo o tu „filosofii hubnutí“. To, co mne nejvíce zarazilo, je, že jak doktorka Kateřina Cajthamlová tak i ing. Petr Havlíček (protagonisté pořadu) razili zásadu, že pro udržení správné váhy je potřeba pořádně jíst. Je pravda, že to říkali již Šimek a Grossmann ve svých povídkách, že “se musí hodně jíst, aby se tělo mělo sílu obezitě bránit“, ale jak to tak vypadá, něco na tom bude. Hlavní pravidlo, které jsem pochytil, je jíst více bílkovin a více se hýbat.

Škoda, že podobná zásada, že kdo málo jí, může přesto ztloustnout, se nedá aplikovat i jinde. Nejradši bych méně pracoval, abych byl bohatší.


Žádný komentář k příspěvku
„Musíme jíst více, abychom zhubli“

Komentáře můžete sledovat RSS2 kanálem.

Źádný komentář pro tento příspěvek.

Přidej odpověď

XHTML: Můžete použít tyto formátovací značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>