Tohle je samozřejmě nadsázka, která mne napadla při jízdě přes celou Prahu z Chodova až na letiště (a zpět). A z každého rohu na mne koukala paní Zubová z DSZ (Demokratické strany zelených). Po té jízdě a možná tisícinásobném shlédnutí jejího „vyliftovaného“ obličeje jsem toho měl skutečně plné zuby.

Je opravdu možné, aby někdo zaplevelil svým obličejem celou Prahu? Považuji to za nehorázný spam. Hlavně jsem si uvědomil, kolik vlastně existuje reklamních ploch, které je možno polepit. Nejem přílišným příznivcem všemožných regulací, ale využití veřejného prostoru je ten případ, kdy by to bylo na místě.  Skutečně nestojím o to, aby Praha byla olepená billboardy (ať již s jakámkoli obsahem) jako cirkus. Radní by se nad tím měli zamyslet.

Druhá otázka je, kde se tady vzalo tak masivní financování nové strany a jaký je jeho cíl. Že by někdo (fyzická či právnická osoba) náhle prudce zahořel pro ekologickou demokracii?


Žádný komentář k příspěvku
„Je možno si koupit celou Prahu?“

Komentáře můžete sledovat RSS2 kanálem.

Źádný komentář pro tento příspěvek.

Přidej odpověď

XHTML: Můžete použít tyto formátovací značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>