Populismus vrcholí a navíc předvolební agitace se dostala do obrátek, které připomínají masový marketing pracích prášků.

Strany sice jakoby mimochodem hovoří o tom, že mají nějaké programy, ale s jejich vysvětlováním se nezdržují. Celé to vypadá tak, že si strany nechaly udělat marketingový  průzkum, co lidi nejvíc trápí, a pro každou bolístku nabízejí instantní řešení. Co na tom, že řada slibů ani nesouvisí s parlametní politikou.  Co na tom, že nějaká poslankyně je pro Kaplického knihovnu? To chce prosadit zákon, že nějaká nová budova se má postavit podle návrhu určitého architekta?

Nejvíce dárků „zdarma“ nabízejí levicové strany. My dospělí víme, že nic není zadarmo, a občas se někdo snaží upozornit, že to, co si teď rozdáme, bude muset někdo později zaplatit (jako třeba Petr Čaník), ale je to zřejmě marná snaha.


Žádný komentář k příspěvku
„Populismus vrcholí“

Komentáře můžete sledovat RSS2 kanálem.

Źádný komentář pro tento příspěvek.

Přidej odpověď

XHTML: Můžete použít tyto formátovací značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>