Taky máte ten problém? Zdá se vám, že se váha po Vánocích zbláznila a ukazuje nesmyslné údaje? S nadějí v srdci vyhledáte maminku, souseda nebo lékaře a zkusíte se zvážit u nich: i jejich váha se zbláznila stejně jako ta vaše.

Zatímco před Vánoci měli žně obchodníci s potravinami, po Vánocích se radují obchodníci se zázračnými přípravky na hubnutí a všelijací poskytovatelé zázračných receptů, jako je Margitova dieta, Hůlkova dieta, dieta modelek (viz též jídelníček na dietu modelek) nebo dieta podle krevních skupin.

Kontrola váhyCo s tím? Jaká je nejlepší dieta nebo prostředek na hubnutí? Zapomeňte na zázračné urychlovače a spalovače. Zapomeňte na dietní programy, které mají nějaké marketingové jméno. Řešením není ani liposukce. Řešení je na konci abecedy a jmenuje se životospráva. Vybral jsem si ji i já jako své novoroční předsevzetí a přijímám ji pokorně jako trest za předvánoční a vánoční hříchy obžerství.


Jeden komentář k příspěvku
„Jaká je nejlepší povánoční dieta?“

Komentáře můžete sledovat RSS2 kanálem.

  1. jitka:

    svatá pravda………

Přidej odpověď

XHTML: Můžete použít tyto formátovací značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>