Co již se vynaložilo umu na formování ženského zadečku. Naposledy to jsou boty na hubnutí Reebok EasyTone. Stačí si je nazout a chodit, efekt by se měl dostavit automaticky. Cítím v tom nespravedlnost. Konečně by se mělo někdo zabývat také automatizací formování mužského břicha.

Za ideální bych viděl třeba takový gauč, který by aktivizoval břišní svaly při sledování fotbalu. Technické řešení zatím promyšleno nemám, ale věřím, že by to šlo na dračku. Možná by se na realizaci daly sehnat nějaké peníze z EU, třeba z kapitoly „Rovné příležitosti“. Nebo by se o tom mohl natočit jeden díl Mladší o pár let.

Pokud by to fungovalo, tak by to byla konkurence pro — u mužů stále oblíbenější — zákroky klasické plastické chirurgie, jako je třeba tumescentní liposukce břicha – podrobnosti viz www.chirurgie-esteticka.cz.


Žádný komentář k příspěvku
„Měl bych sestrojit gauč na formování břicha“

Komentáře můžete sledovat RSS2 kanálem.

Źádný komentář pro tento příspěvek.

Přidej odpověď

XHTML: Můžete použít tyto formátovací značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>