Vánoční obžerství skončilo na nastává povánoční kocovina. Ta se projevuje v tom, že se zase začínají vyhledávat rady na to, jak se zase dostat minimálně do stavu před svátky. Dostat se zpátky na přijatelnou váhu patří mezi nejčastější novoroční předsevzetí, mnoha lidem by nestačila samotná liposukce. I na tomto blogu je vidět zvýšená aktivita návštěvnosti na klíčová slova „alli“, „adipex“, „dieta“ a „xenical“.

DietaTo nás dostává k úvaze: jaká je vlastně nejlepší povánoční dieta na hubnutí? Odpověď je jasná všem, jen si ji nechceme připustit: nejlepší by bývalo bylo neztloustnout! Praxe však bude jiná: zábavné občasníky pro ženy referovat o zaručených receptech, včetně pěch pofiderních, jako jsou dieta modelek nebo dieta podle krevních skupin.

Bulvárnější zdroje budou přípomínat diety podle celebrit, jako jsou diety podle Lenky Kořínkové, Daniela Hůlky nebo Štefana Margity. To jsou ocitovány hity loňského mediálního hubnutí, kdo bude veřejně hubnout na stránkách bulváru letos, na to si budeme muset pár dní počkat.

Zatím to vypadá, a některé blogy na to uzporňuje, je správná životospráva a pohyb a cvičení.


Žádný komentář k příspěvku
„Nejlepší povánoční dieta na hubnutí“

Komentáře můžete sledovat RSS2 kanálem.

Źádný komentář pro tento příspěvek.

Přidej odpověď

XHTML: Můžete použít tyto formátovací značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>