Tak jak se dívám občas na televizi, tak se mi zdá, že ne všichni prodělávají. Zatímco prodejci potravin nemohou prodávat tvrdý alkohol díky částečné prohibici, média mají své téma, kterým mohou vyplnit většinu zpravodajství. Kdykoli si zapnu zprávy, tak slyším něco o methanolu. Tak alespoň média mohou ušetřit při shánění témat, kterými vyplní svůj obsah.

Přitom nových zpráv a informací o tomto tématu zase tolik nepřibývá, tak se mi zdá, že se prakticky stejné informace recyklují stále dokola.  A to nejen v rámci dané stanice, ale napříč mezi všemi médií.

Chápu, že methanol v potravinách je závažný problém, ale zase je třeba uvážit rozsah. Zatím je 22 mrtvých a několik desítek hospitalizovaných. To odpovídá strážce dvou autobusů. A co akce Ministerstva zdravotnictví? Je částečná prohibice skutečně tím, co aktuálně pomůže? No uvidíme.


Jeden komentář k příspěvku
„Methanol: ne všichni prodělávají“

Komentáře můžete sledovat RSS2 kanálem.

  1. Wladass:

    Jsem zvědavý, kam až tahle kauza dosáhne.

Přidej odpověď

XHTML: Můžete použít tyto formátovací značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>