V letošním říjnu se společnost Imaginox poprvé zúčastnila přehlídky českého a světového designu. Designblok 2015 byl již 17. ročníkem velmi úspěšného konceptu, kde se veřejnosti představují jednotlivý návrháři, designéři, umělecké školy a společnosti vyrábějící jedinečné moderní produkty s originálním designem. V tomto roce se tato přehlídka konala v areálu Výstaviště Praha. Stěžejním výstavním prostorem byl Průmyslový palác, který byl rozdělen na dvě části- pravé křídlo nazvané Superstudio, bylo hlavním prostorem výstavy, kde návštěvníci mohli vidět novinky ze světa nábytku, bytových doplňků a ostatních designových produktů od prestižních značek. Levé křídlo, neboli Openstudio byl prostor pro prezentaci prototypů a prací studentů bez komerčních výrobců.

Moderní stánek firmy Imaginox byl umístěn v srdci Superstudia. Cílem společnosti bylo představit široké možnosti využití nerezové oceli pro tvorbu designových produktů, které jsou nejenom krásné na pohled, ale díky jedinečným vlastnostem materiálu jsou také funkční a mají dlouhou životnost.

Návštěvníky zaujal především nový originální design nerezové vířivky obložené přírodním kamenem. Společnost Imaginox se specializuje zejména na výrobu precizních nerezových bazénů, vířivek a wellness vybavení, avšak stále častěji vytváří i designové nerezové doplňky.

Na stánku si bylo možné prohlédnout například také originální stůl z nerezu, který byl speciálně pro Designblok navržen ateliérem Olgoj Chorchoj, nebo venkovní sezení, které zaujalo kombinací nerezu a dřeva. Velký ohlas u návštěvníků vyvolalo také originální nerezové lehátko ve tvaru ležaté osmičky, které dokonale kombinovalo moderní design a pohodlí.

Sauna Imaginox S1

Spoluvystavovatelem společnosti Imaginox byla firma Aquamarine Spa, která na stánku prezentovala unikátní výsuvnou saunu S1, světovou novinku, která byla poprvé veřejnosti představena letos v září ne veletrhu FOR ARCH (viz obrázek).

Pokud jste nestihli letošní Designblok nevadí, stačí navštívit showroom společnosti Aquamarine Spa v Praze na Chodově, kde si můžete prohlédnout nejen jedinečnou výsuvnou saunu S1, ale i nerezové designové výrobky a bazény od firmy Imaginox.


Žádný komentář k příspěvku
„Imaginox na výstavě Designblok 2015“

Komentáře můžete sledovat RSS2 kanálem.

Źádný komentář pro tento příspěvek.

Přidej odpověď

XHTML: Můžete použít tyto formátovací značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>